Pacjenci oczekują dziś skutecznej terapii i chcieliby już podczas pierwszego zabiegu poczuć zmianę. Chodzi tu przede wszystkim o pacjentów cierpiących bol.. Jeśli pacjent już przy pierwszym zabiegu poczuje ulgę, zdobywa zaufanie do terapii i terapeutów. W związku z tym zadano sobie pytanie: „Jak można przeniknąć organizm ludzki informacjami terapeutycznymi jeszcze intensywniej i przez to skuteczniej leczyć?” Odpowiedzią na to pytanie ma być aparat BICOM Optima.

UNIKATOWY PRZEŁAMUJĄCY PODSTAWY

BICOM Optima – urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne jest najnowszym osiągnięciem w terapii biorezonansowej. Zawiera cały zakres wiedzy ponad 30 lat doświadczeń w metodzie Biorezonansu.

Ponad 1000 zapisanych programów terapii i ponad 220 doskonałych kombinacji programów na różnych polach medycznych sprawia niezwykle łatwą pracę z terapią biorezonasową.

NISKI GŁĘBOKI ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI

135 nowych programów w niskim zakresie częstotliwości. Dzięki kompleksowemu rozwojowi technicznemu stało się możliwe poszerzenie spektrum częstotliwości w zakresie od 1 – 25 Hz. Mózg człowieka również pracuje w niskim zakresie częstotliwości, dzięki terapiom na tych częstotliwościach możemy osiągnąć pożądany efekt np. regulować lub usuwać blokady na poziomie koordynacyjnym co jak do tej pory było niemożliwe terapeutycznie.

DODATKOWY MODUŁ TERAPEUTYCZNY ZINTEGROWANY DRUGIM KANAŁEM WEJŚCIOWYM ( KANAŁ 2 )

Dzięki temu modułowi stało się możliwe zastosowanie informacji substancji stabilizujących takich jak np. ampułki z Testu 5 Elementów, ampułek organów lub innych wspomagających leków jednocześnie z terapią wykorzystującą własny wzór częstotliwości.

W ten sposób obciążony układ, organ może być stabilizowany i wspomagany w krótszym czasie, a nasilenie objawów po terapii zminimalizowane.