Referencje

Jaś Zagrzejewski

„Nasz syn Jaś Zagrzejewski zgłosił się do kliniki w Piasecznie w maju 2016 roku z problemem zarastających oczu. Jaś wcześniej diagnozowany i operowany był przez kilkunastu lekarzy. Przeszedł w sumie 20 operacji oczu w ciągu bardzo krótkiego czasu. Niestety, żaden z lekarzy nie wiedział dlaczego błona na oczach odrasta ponownie i co jest przyczyną takiej skomplikowanej choroby. Jaś nie chodził do przedszkola, nie oglądał bajek, nie grał na komputerze, miał światłowstręt i cały czas przewlekły ból oczu. Gabinet Bicomedica posiadał wówczas biorezonanse Bicom 2000 i Bicom Optima. Jaś przeszedł terapie na obu biorezonansach, gdzie usuwane były patogeny, które obciążyły oczy. Niestety po kilku terapiach nie było oczekiwanych efektów i współwłaścielka gabinetu Aleksandra Leśków stwierdziła, że urządzenie diagnostyczne Bicom nie wyszukuje już częstotliwości patogenów, które obciążają oczy, ale, że jest w Europie lekarz, który może pomoże w tym przypadku. Zaproponowała terapie na biorezonansie Trikombin i poinfomowała , że lekarz zaczyna ich szkolić Gabrielę Ostrowską Pochroń i Aleksandrę Leśków w tym kierunku i będą pierwsze w Polsce, które kupią to urządzenie diagnostyczne. Dr Hohl przetestował Jasia i doszedł do następujących wniosków: oczy Jasia obciążył Pallad, który wziął się w organizmie dlatego, że mama leczyła kanałowo zęby w czasie ciąży. Jaś od października 2016 do maja 2017 przeszedł jeszcze 4 zabiegi na biorezonansie Trikombin. Doktor powiedział, że oczyszczenie organizmu będzie trwało do roku, gdyż jego mała wątroba nie dałaby rady od razu oczyścić się z toksyn. W maju 2018 roku minął rok odkąd Jasiu zakończył leczenie na biorezonansie Trikombin! Błona nie odrosła w ogóle a Jasiu odzyskał swoje dzieciństwo i jest zdrowym pełnym życia chłopcem! A gabinet Bicomedica ma 2 trikombiny i pacjenci zjeżdżają się z całej Polski i Europy.
Pozdrawiamy Wiola i Robert Zagrzejewscy. 

Our son, Jaś Zagrzejewski, came to the clinic in Piaseczno in May 2016 with the problem of overgrowing eyes. Previously, Jaś was diagnosed and operated on by several doctors. In total, he underwent 20 eye surgeries in a short period of time. Unfortunately, none of the doctors knew, why the membrane in front of the eyes regrows again and what is the cause of such a complicated disease. Jaś did not go to kindergarten, he did not watch cartoons, he did not play on the computer, he had photophobia and chronic eye pain all the time. The Bicomedica clinic had bioresonance named Bicom 2000 and Bicom Optima, at that time. Jaś underwent therapies on both bioresonances, in which pathogens that burdened his eyes were removed. Unluckily, after a few therapies, there were no expected results and the co-owner of the clinic, Aleksandra Leśków, stated that the Bicom, diagnostic device, no longer searches for the frequencies of pathogens that burden the eyes, but she said that there is a doctor in Europe who can help in this case. She suggested to do therapy on Trikombin bioresonance and informed that the doctor starts to train them, Gabriela Ostrowska Pochroń and Aleksandra Leśków, in this direction and they will be the first in Poland who will buy this diagnostic device. Jaś was tested by Dr. Hohl and after that doctor came to the following conclusions: his eyes were burdened with the Pallad. This element was in boy’s body because his mum during the pregnancy had root canal treatment. From October 2016 to May 2017, Jaś underwent four more treatments on Trikombin bioresonance. The doctor said that cleansing the body would last up to a year, because his small liver would not be able to clean up toxins at once. In May 2018, a year has passed since Jaś ended the treatment on Trikombin bioresonance! The membrane did not grow back at all and Jaś regained his childhood and is a healthy boy full of life! The clinic Bicomedica has 2 Trikombines and patients come there from all over Poland and Europe.
Greetings from Wiola and Robert Zagrzejewscy.”


Tomasz Dziwiszek

„Witam,
oto moja relacja z zatrucia antybiotykiem CIPRONEX.

W związku ze stanem zapalnym w układzie moczowym lekarz urolog zaaplikował mi antybiotyk o nazwie Cipronex, który w ciągu kilku dni zlikwidował zapalenie, pozostawił natomiast silne i trwałe działania uboczne, które okazały się groźniejsze niż sama choroba. Miałem problemy ze snem, koszmary nocne graniczące z halucynacjami, pocenie się bez powodu, brak apetytu, zawroty głowy, problemy z koncentracja a przede wszystkim byłem osłabiony w stopniu uniemożliwiającym normalne życie. Stan ten utrzymywał sie przez wiele tygodni i nie ustąpił po kuracji sanatoryjno-balneologicznej. Dolegliwości obejmowały zakres kilku różnych specjalności medycznych, a po doświadczeniu z Cipronexem byłem sceptyczny co do pomocy ze strony medycyny klasycznej.
Czas płynął i sytuacja wydawał się być bez wyjścia dopóki nie dowiedziałem się, szczęśliwym przypadkiem, o alternatywnej medycynie – biorezonansie. Zamówiłem wizytę w poleconej mi przychodni „Bicomedica” w Piasecznie.
Zarówno na wysokim poziomie aparatura elektroniczna, jak i kompetencja pani Aleksandry, która przeprowadzała testy, wzbudziły moje pełne zaufanie i zdecydowałem się na pełną kurację. Trwała ona wiele tygodni, ale już po pierwszych zabiegach odczułem pewną poprawę. Po kolejnych zabiegach powoli, ale sukcesywnie zanikały objawy zatrucia CIPRONEX-em, a ja odzyskiwałem zdrowie. Podczas kuracji stopniowo usunięte zostały z organizmu obciążenia chemiczne zarówno środowiskowe, jak i po antybiotyku, pasożyty i bakterie.
Teraz, po zakończeniu terapii, jestem sprawny, wydolny, aktywny, odzyskałem zdrowie i radośc życia, chciałoby się powiedzieć czuję się odmłodzony o dziesięciolecie.
Możliwości diagnostyczne i skutecznośc terapii biorezonansem (bez skutków ubocznych i zatruwania organizmu środkami farmakologicznymi) pozostawiły na mnie trwałe pozytywne wrażenie. W przyszłości, przypadku choroby, przede wszytkim skonsultuję sie z przychodnią „Bicomedica”.
Kompetencja pani Aleksandry i pani Gabrieli oraz wspóludział całego Zespołu przychodni odegrały, moim zdaniem, istotną rolę w wyzwoleniu mnie z zapaści zdrowotnej.

Tomasz D.”


Nasz gabinet jest polecany w USA jako jeden z najlepszych gabinetów biorezonansu w Polsce, który zajmuje się leczeniem boreliozy.

Amerykanka Merry Lynch, która jest naszą pacjentką poleca nasz gabinet na stronie http://lymevoice.com/051-medical-tourism-with-merry-lynch/ Cała rozmowę w języku angielskim można odsłuchać na tej stronie. Szczególnie dla nas (Gabi i Aleksandry) ma duże znaczenie 42 minuta :)) Merry Lynch pracowała miedzy innymi dla prezydenta Georga Busha i pisarza Deepek Chopra.


Basia Pasek

Sting,BasiaIMG_20170828_140128Dziennikarka Dzien Dobry TVN Basia Pasek – leczy u nas boreliozę na biorezonansie Trikombin i poleca nas na swojej stronie:
http://barbra-belt.pl/borelioza-przezylam-przeczytaj-moze-tez-pomozesz-komus-przezyc/


Marlena Z.

Do Bicomedica trafiłam z przewlekłą, ale dotąd nigdy nie leczoną,
boreliozą. Dzięki dociekliwości pali Oli i pani Gabrysi dowiedziałam się
również o moich licznych koinfekcjach i patogenach związanych często z tą
chorobą. Mając tak kompleksową diagnozę podjęłam kilkumiesięczną terapię
biorezonansem. Samopoczucie znacznie się poprawiło i choć do pełnego
zdrowia jeszcze długa droga to dzięki Bicomedica mam pewność, że trzymam
chorobę w ryzach. Dziękuję!

Z usług Bicomedica korzystał również mój mąż i dwuletni synek.
Polecam gorąco.


Wojciech Rainka

wojciech_rainka

Korzystam z usług oferowanych w Bicomedica, a dokładnie z biorezonansu, polecam wszystkim zainteresowanym. Wszystko odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Ola oraz pani Gabrysia to dwie przesympatyczne osoby, które w sposób profesjonalny podchodzą do swoich zadań i do swoich wszystkich pacjentów. Chciałbym także podziękować całemu personelowi, a w szczególności pani Asi z recepcji. Jeśli szukają Państwo naturalnych metod radzenia sobie z różnymi problemami zdrowotnymi, to polecam wizytę w Bicomedica.


Joanna Żołnowska

Korzystałam z serii zabiegów na biorezonansie i odczułam niesamowitą poprawę. Polecam gabinet i jego profesjonalną obsługę.


Kuba Ostrowski

kuba_ostrowski

Bardzo polecam gabinet. Panie podchodzą profesjonalnie do swojej pracy.


Elżbieta Wójcik

elżbieta_wójcik


Mirosława Leśków

mirosława_leśków

W gabinecie Bicomedica korzystałam z zabiegów biorezonansowych. Przeszłam 6 terapii związanych z dolegliwościami płucnymi. Aktualnie mój powrót do zdrowia oceniam bardzo dobrze.
Dodatkowo korzystałam z serii 10 masaży leczniczych u Lesi, które spowodowały usunięcie złogów z całego organizmu, co wpłynęło jednocześnie na poprawę samopoczucia.


Barbara rocka

W dniu 21.07.2015 przyjechałam do Bicomedica na zabieg hydrokolonoterapii. Szłam tutaj z duszą na ramieniu obawiając się zabiegu. Panie w recepcji oraz cudowna Pani Ola ( pielęgniarka -położna), która przeprowadzała zabieg, sprawiły, że wszystko przeszło bezboleśnie, bez odrobiny dyskomfortu. Wszystkim, którzy decydują się na ten zabieg polecam Bicomedica


Beata Blaźniak

beata_blaźniak

Polecam Centrum Biomedica wszystkim, którzy borykają się z przeróżnymi dolegliwościami, a lekarze pozostają bezradni. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, zaangażowanie. Najlepsza placówka medyczna, w jakiej byłam :-)


Tomasz Broda

tomasz_broda

Do kliniki Bicomedica trafiłem z polecenia kolegi. Przechodząc na testy nie do końca wierzyłem w skuteczność biorezonansu. Od 6 lat borykałem się z problemem, lecząc się w wielu warszawskich szpitalach, gdzie nie potrafili zdiagnozować moich dolegliwości. Przez 6 lat miałem zawroty głowy, bóle mięśni oraz przemęczenie. Po pierwszej rozmowie z panią Olą dowiedziałem się, że to najprawdopodobniej świdrowiec. Testy wykonane przez panią Gabrielę potwierdziły pasożyta. 10 terapii na BICOM2000 spowodowało ustąpienie wszystkich objawów. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do kliniki Bicomedica i polecam wszystkim, którzy mają problemy ze zdrowiem.


Monika Krop

monika_krop

Chciałabym bardzo podziękować pani Oli i pani Gabrysi za to, że otworzyły u nas przychodnię biorezonansu, która na świecie jest normą. Moja rodzina mieszkająca w Niemczech, Austrii i Kanadzie leczy się już od wielu lat metodą biorezonansu właśnie na BICOM-ie. Kiedy do nich jeździliśmy na wakacje, korzystaliśmy z takiej aparatury normalnie w gabinecie lekarskim!!!
Cieszę się, że teraz mogę w każdej chwili podjechać, sprawdzić i wyleczyć przyczynę złego stanu zdrowia w swojej miejscowości.
Kiedyś przyjechałam do przychodni z okropnym bólem oczu, żadne krople nie pomagały. Pani Ola podejrzewała kilka bakterii, sprawdziła i okazało się, że mam w oczach gronkowca złocistego… Po pierwszej terapii z oczu zeszła opuchlizna, oczy przestały być wrażliwe na światło, a po trzech dniach zapomniałam o problemie.
Odczulaliśmy jeszcze różne alergie, i to z bardzo dobrym skutkiem.
BICOMEDICA TO PRZYCHODNIA, KTÓRĄ POLECAM WSZYSTKIM!!!


Ewita Peron

ewita_peron

Korzystam wraz z całą rodziną, bardzo miła atmosfera i profesjonalna pomoc. Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu.


Krzysztof Napiórkowski

krzysztof_napiórkowski

Miałem poważny problem z kaszlem. Podczas badania w gabinecie Bicomedica uzyskałem zalecenie przeprowadzenia 6 zabiegów. Terapia okazała się bardzo skuteczna. Uważam, że jakość i ceny zabiegów w Bicomedice są wyjątkowo korzystne. Dodatkowo można nabyć wysokiej klasy suplementy konieczne w dzisiejszych czasach do zachowania zdrowia. POLECAM!!!


Lidia Zalewska

lidia_zalewska


Kaja Dom Wypoczynkowy

kaja_dom_wypoczynowy

Witajcie, polecam Bicomedica Centrum Biorezonansu, bo sama spróbowałam. Są najlepsi, bo personel wkłada w swoją pracę pasję, energie i serce, abyście byli zdrowi. Dlaczego są najlepsi? Bo się nie reklamują, a klientów mają z polecenia.
Profesjonalizm zawsze się obroni, wystarczy im tylko zaufać i uwierzyć. Fakt, czasami jest to trudne, ale czemu nie próbować. Wtedy, gdy już nie miałam nic do stracenia, dostałam wszystko. Bicomedica to ludzie z sercem i sami profesjonaliści, a zdrowie to największy dar, dlatego dajcie sobie szansę, zaryzykujcie i spróbujcie, bo zdrowie jest bezcenne :-).
ZADOWOLONA KLIENTKA – POLECAM


Jusitne Duch

justine_duch

Zawsze stawiają na nogi, skuteczne terapie – bardzo polecam!
Profesjonalne podejście indywidualnie do każdego pacjenta 😉


Joanna Plasota

joanna_plasota

Dzieci – najważniejsze, często na pierwszym miejscu. Gdy ich stan zdrowia nas niepokoi, to jesteśmy w stanie poruszyć niebo i ziemię. Złości mnie obojętność lekarzy pediatrów, niekończące się pobierania krwi, kolejne umawiania na wizyty… i ten ciągły brak diagnozy, tylko przypuszczenia. Jednym z rzuconych przez pediatrę przypuszczeń były pasożyty. Dowiedziałam się, że jedynym skutecznym badaniem w tym kierunku jest badanie biorezonansem. Tak trafiłam do Bicomedica. Szybka i zaskakująca diagnoza – borelioza i pasożyty. Zdecydowałam się na leczenie boreliozy u syna w Centrum Biorezonansu. To była najlepsza decyzja. Objawy (zmęczenie, ospałość, ociężałość) ustąpiły na samym początku terapii. Klaudiusz (bez zbędnego obciążenia antybiotykiem) wrócił do zdrowia.
Polecam to miejsce każdemu, kto ma jakiekolwiek dolegliwości oraz wszystkim, dla których zdrowie jest cenne – profilaktycznie. Bez igieł, czekania; szybko, bezboleśnie. Jestem zachwycona.


Marzena Staruch

Do Bicomedica trafiłam z polecenia koleżanki. Od 5 lat choruję na boreliozę, jestem po 16-miesięcznej antybiotykoterapii i półrocznym protokole ziołowym, i oczywiście równolegle z tymi terapiami korzystałam i z ozonoterapii, i różnych biorezonansów. Po uzyskaniu względnego stanu równowagi, czyli zaleczeniu, wróciłam do normalnego funkcjonowania aż do momentu, kiedy z jakichś powodów nastąpił spadek odporności i niestety nastąpił nawrót choroby – ale na moje szczęście, dzięki wspomnianej wyżej koleżance (Ani Masłowskiej), szybko trafiłam tutaj. Diagnoza pani Oli potwierdziła boreliozę, koinfekcje i inne „towarzystwo”. Szybko poczułam poprawę, nie stosując już antybiotyków. Sama już namówiłam do skorzystania z tej terapii kilka innych osób. Mam nadzieję, że są tak samo zadowolone, jak ja. Polecam to miejsce ze względu na profesjonalne i dociekliwe podejście Pani Oli i Pani Gabrysi, no i mając jakąś tam skalę porównawczą z innymi tego typu miejscami, mogę z czystym sumieniem polecić Bicomedicę.


Anna Białecka

anna_białecka


Anna Masłowska

anna_masłowskaDo Bicomedica trafiłam przez koleżankę. Widziała, jak męczę się. Chodziłam 2 lata po lekarzach i nie uzyskałam żadnej sensownej diagnozy. Jedynie leki, które nic nie dawały. I wcale nie dziwię się… biorezonans pomógł mi prawie natychmiast. Okazało się, że mam bakterie w jelitach i alergię na gluten. Podjęłam leczenie biorezonansem Po 4 terapii miałam „zjazd”. Trzy dni leżenia w łóżku, ale potem power! W sumie miałam tylko 7 zabiegów, a różnica w zdrowiu bardzo duża!
Bardzo polecam to miejsce. Na pewno będę wracała tam i mam w planach przebadanie syna.


AN JA

an_jaZdecydowanie POLECAM gabinet Bicomedica. Na własnym przykładzie przekonałam się, że to, z czym nie radzi sobie medycyna konwencjonalna, nie jest niemożliwe dla niekonwencjonalnej. Po kilkumiesięcznych wędrówkach po lekarzach, moje dolegliwości takie jak zawroty głowy zostały zdiagnozowane już na pierwszej wizycie – oczywiście leczenie biorezonansem odbyło się z dobrym rezultatem… Poza tym od kilku lat walczyłam z moją wagą, przeszłam przez kilkanaście diet, niestety bez większych rezultatów. A wystarczyło tylko zrobić test na nietolerancje pokarmowe, który pokazał mi, czego nie toleruję… i oczywiście po odstawieniu produktów i usprawnieniach narządów waga zaczęła spadać… Niestety, żaden dietetyk nie wpadł na to, że mogę nie tolerować jakichś produktów, tylko bezmyślnie przepisywali diety, które nie przynosiły żadnych skutków od kilku lat. Smutne, ale prawdziwe…
Polecam serdecznie ten gabinet!!! Terapeutki posiadają dużą wiedzę, a terapie naprawdę potrafią zdziałać cuda. A co najważniejsze, nie trujemy organizmu zbędnymi lekami, ale leczymy się naturalnie! Widać, że miejsce prowadzone jest z pasją i chęcią pomagania innym… Trafiając do gabinetu Bicomedica będziecie w dobrych rękach!


Łukasz Wiącek

łukasz_wiączekPolecam.
Fachowa obsługa.


Agata Istel

agata_istel

Wyjątkowe i inspirujące miejsce i zaangażowany, fachowy zespół.
Polecam zabiegi refleksologii – pan Wojtek szczerze interesuje się poprawą zdrowia swoich pacjentów, pracuje z sercem, poszukując jak najlepszych rozwiązań.
Jestem bardzo zadowolona, mój przypadek to nie lada wyzwanie, a pan Wojtek nie ustaje w poszukiwaniach najlepszego sposobu pomocy.


Jan F.

Przeszedłem  kilka cykli  terapii  w  Bicomedica Centrum Biorezonansu i Profilaktyki Zdrowia  aparatami  BICOM  2000  najnowszej  generacji.   Zakres  zróżnicowania  możliwości leczniczych  jest ogromny .  Wspaniałą  sprawą  jest możliwość  uzyskiwania  natychmiastowej  diagnozy, a także natychmiastowego podejmowania  terapii. Terapie, które przeszedłem – zakończyły się  100 % powodzeniem. Celem  skutecznego  wyleczenia,  bez nawrotu choroby, stosowany jest cykl  kontrolnych  badań w trakcie  terapii i po jej zakończeniu. Godne  podkreślenia  są także przystępne  ceny oraz fakt wykonywania badań kontrolnych gratis.

W  Centrum Bicomedica  nie  mniej  istotnym  obok nowoczesnej aparatury i profesjonalizmu  jest  serdeczny  i  opiekuńczy  stosunek do  pacjenta   i  rzetelna  informacja  na  temat  istoty  prowadzonych  zabiegów.

Z  całkowitym  przekonaniem  polecam  Centrum Biorezonansu i Profilaktyki  Zdrowia  wystawiając  jej  jak najwyższą  ocenę


Irena Dziwiszek

Wczesną wiosną zgłosiłam się do lekarza ortopedy z bólem w kolanie utrudniającym mi chodzenie, szczególnie po schodach. Diagnoza brzmiała: częściowe wytarcie chrząstki szklistej i zalecenie serii 3 zastrzyków z kwasu hialuronowego. Po tej terapii ból kolana się nasilił, pokonywanie schodów stało się prawie niemożliwe, kolano bardzo spuchło, konieczne było kilkakrotne ściąganie płynu z kolana. Nie widziałam szansy na poprawę.

W tym stanie zgłosiłam się do Centrum Biorezonansu BicoMedica. Wykonane tu testy wykazały obecność trzech bakterii w stawach. Po kilkutygodniowej kuracji przeprowadzonej na aparatach Bicom i Tricombin (kilkanaście zabiegów) bakterie zostały unicestwione. Opuchlizna kolana zniknęła, a ból przy chodzeniu, również po schodach, prawie ustał. W dalszym ciągu odczuwam pozytywny wpływ terapii w funkcjonowaniu całego organizmu, nie tylko kolana.


Tomasz Miszczuk

Serdecznie chciałbym podziękować pani Oli i całemu zespołowi za miła obsługę i terapie. Że panie dały rade mnie wyleczyć tak szybko i jestem niezmiernie wdzięczny ze moje zdrowie powróciło do normy, a nawet czuje się o niebo lepiej. Słowami się nie da określić mojego szczęścia ze już wszystkie objawy mineły. Dużo osób jest zdziwionych ze tak mi się polepszyło. Jeszcze raz za wszystko dziękuje i pozdrawiam. Wysyłam dla was jednego ogromnego buziaka.


Agata Białecka

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety, dlatego warto się do niej dobrze przygotować. Po podjęciu decyzji o rozszerzeniu rodziny o nowego członka, postanowiłam szczególnie zadbać o siebie i swoje zdrowie. Chciałam być absolutnie pewna, że mój organizm jest gotowy. Z medycznego punktu widzenia byłam zdrowa (wyniki badań w normie), jednak moje samopoczucie mówiło co innego: przede wszystkim ciągły spadek odporności, a co za tym idzie powracające przeziębienia, osłabienie i przemęczenie. W BicoMedica najpierw dokładnie oceniono mój stan zdrowia, a potem opracowano najlepszą strategię. Z wizyty na wizytę czułam się coraz lepiej, a do gabinetu zawsze przychodziłam uśmiechnięta bo wiedziałam, że zadba o mnie przesympatyczna załoga. Teraz mogę bez obaw zacząć starać się o dziecko.


Grażyna Jasiewicz

Jezeli sie poszukaje skutecznych i naturalnych metod radzenia sobie z roznymi dolegliwosciami, wywolanymi przez pasozyty, bakterie, wirusy, plesnie czy grzyby, polecam bardzo serdecznie terapie w Bioco Medica. Przez dwa miesiace korzystalam, intensywnie, z serii zabiegow biorezonansowych oferowanych w Bico Medica, w Piasecznie. Dokladnie, na urzadzeniu diagnostyczno-terapeutycznym Bicom Optima, ktore jest najnowszym osiagnieciem w terapii biorezonansowej oraz Tricombin, urzadzeniu,
ktore jest zaopatrzone w najwiekszy zakres frekwencji i tym samym posiada ogromna skutecznosc terapeutyczna. Proces uzdrawiania odbywa sie w przemilej i przeprzyjaznej atmosferze. Pani Ola i pani Gabrysia to przesympatyczne osoby, ktore w sposob profesjonalny i skupiony podchodza do swoich zadan i do pacjetow. Czulam sie bardzo zaopiekowana.
Chcialabym takze podziekowac calemu przesympatycznemu i bardzo profesjonalnemu personelowi!


Dagmara Ośka

dagmara_oskaWizyta w Bicomedice to pierwszy krok, żeby zainteresować się swoim zdrowiem. Polecam 😉


Mariusz Waruszewski

mariusz_waruszewski

Bardzo polecam Bicomedica. Panie są bardzo profesjonalne i skupione na pacjencie. Naprawdę chcą pomóc i pomagają. Diagnoza biorezonansem została potwierdzona również w badaniu laboratoryjnym. Mam pełne zaufanie do Centrum Bicomedica, polecam też znajomym.


Joanna Krawczyk

joanna_krawczyk

Korzystałam z usług oferowanych w Bicomedica, a dokładnie z biorezonansu; polecam wszystkim zainteresowanym, uzyskałam sporo cennych informacji. Bardzo dziękuję za fachową, życzliwą poradę całemu personelowi. Na pewno będę odwiedzać częściej gabinet, chcę korzystać z pozostałych zabiegów :))


Pablo Diego

Dziękuję za masaż i poradę, bardzo mi pomógł! Bóle ustąpiły. Polecam wszystkim!


Małgorzata Cichowska

małgorzata_cichowska

W styczniu 2016 miałam okazję korzystania z terapii na biorezonansie. Bardzo szybko odczułam poprawę w swoim stanie zdrowia. Polecam gabinet i jego obsługę.


Magdalena Boćko Mysiorska

magdalena_boćko_mysiorska

Rewelacyjne efekty po terapii oczyszczającej: candida, helicobakter, lamblie i inne pasożyty. Dopiero tutaj udało mi się uporać z wymienionymi patologiami w dwa miesiące. Jeśli szukają Państwo naturalnych metod radzenia sobie z różnymi dolegliwościami, wywoływanymi przez pasożyty, grzyby czy bakterie – polecam serdecznie terapię w Bicomedica!
Pozdrawiam przesympatyczny i bardzo profesjonalny personel!


Aleksandra Leśków

aleksandra_leśków

Polecam zabiegi refleksologii wykonywane przez pana Wojtka! Wojtek ma złote ręce i niesamowitą wiedzę na temat meridianów i działania masażu stóp na człowieka. Kiedyś, będąc w Bangkoku, korzystałam z serii zabiegów i wydawało mi się, że jest to fantastyczny zabieg. Ale Wojtek jest zdecydowanie 100 razy skuteczniejszy. Po serii 20 zabiegów poczułam się jak nowo narodzona i zamierzam je kontynuować, bo zrozumiałam, że jak kanały energetyczne w narządach są zablokowane, to powrót do zdrowia jest trudniejszy.


Rafał Żołnowski

rafał_żołnowski


Wioletta Zagrzejewska

wioletta_zagrzejewska

Od roku szukałam przyczyn choroby mojego syna, niestety bezskutecznie. To dopiero w Bicomedice zaświecili mi się światełko w tunelu, że może wreszcie znajdę przyczynę choroby. Pani Ola i Gabrysia to młode kobiety pełne zapału w szukaniu przyczyn choroby. Są profesjonalne, wierzą w to, co robią i zarażają wiarą, że da się wyleczyć. Gorąco polecam!!! Zwłaszcza wszystkim niedowiarkom, którzy uważają biorezonans za nieskuteczny.


Danuta Gronowalska

danuta_gronowalska

Miejsce godne polecenia.
Bardzo wysokiej klasy sprzęt biorezonansu, indywidualne podejście do każdego pacjenta / klienta, wspaniała profesjonalna obsługa.


Paulina Staszewska

paulina_staszewska

Mam 21 lat, od roku nie mogłam normalnie funkcjonować, miałam problemy z oddychaniem. Koleżanka mamy poleciła mi ten cudowny zespół, który po 6 terapiach wyleczył mnie do końca. Poprawę czułam już po 2. terapii, teraz na nowo czuję, że żyję. Lekarze faszerowali mnie lekami, które nic nie pomagały, a wręcz szkodziły, bo psuły mój żołądek; po czasie stwierdzili, że nie wiedzą, co mi jest. Pani Ola znalazła przyczynę w trybie natychmiastowym, przyczyną były oczywiście bakterie w płucach… Jest niezastąpioną kobietą i terapeutą. Cieszę się, że tam trafiłam, mimo tego, że na początku nie wierzyłam w takie rzeczy, ale uwierzyłam, najlepiej jest sprawdzić na moim przykładzie. Na pewno będę tam wracać i nie żałuję że tam trafiłam. Dziękuję!


Paweł Jurgiel

paweł_jurgiel

Wspaniała, miła i profesjonalna obsługa, która stara się zrobić, co może dla dobra pacjenta – wiem, bo sam tego doświadczyłem. Do tego skuteczna terapia – objawy zniknęły, śladu po chorobie brak, nie ma nawrotów – i to wszystko w niecały miesiąc. Zdecydowanie polecam!


Zuzanna Żylińska

zuzanna_żylińskaW Bicomedica leczę się już drugi raz (oczywiście na co innego) i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to jedno z nielicznych miejsc, gdzie bez wątpliwości można oddać się w ręce osób, które zrobią wszystko, co mogą, żeby pomóc nam wrócić do zdrowia. W moim przypadku mają jak dotąd na koncie wyłącznie sukcesy :-)


Konrad Kossowski

konrad_kossowski


Maja Mrozowska

maja_mrozowskaOd kilku lat odczuwałam dziwne bóle mięśni, głównie po prawej stronie ciała. Znajoma robiła testy w Bicomedica i opowiedziała o moich dolegliwościach w klinice. Zasugerowano jej, że moim problemem może być borelioza. Zgłosiłam się na zrobienie testów i strzał w dziesiątkę! Nareszcie znalazł się ktoś, kto umiał określić mój problem. Był to kolosalny krok do przodu w leczeniu. Za to bardzo dziękuję Oli Leśków i całemu personelowi za bardzo przyjacielskie podejście do pacjenta. Od tamtej pory regularnie sprawdzam poziom patogenów za pomocą biorezonansu w Bicomedica. Mam zaufanie do sprzętu, jakim dysponują, bo moje wyniki badań w Bicomedica były potwierdzane na wielu innych badaniach. Polecam wszystkim, którzy chcieliby mieć dobrą wskazówkę do tego, jakie kroki podjąć w leczeniu.


Ewa Mikulska

ewa_mikulskaOd ponad 4 lat5 leczyłam się na anemię. Kilka razy mój stan zdrowia był tak kiepski, że nie miałam siły wstać rano do pracy (kilka razy faktycznie nie dałam rady). Chodziłam od lekarza do lekarza. Dostawałam ciągle te same leki (które obciążały moją wątrobę i cały organizm), a po doprowadzeniu moich wyników krwi do „kultury” lekarze umywali ręce od szukania przyczyn. Temat wracał co mniej więcej pół roku. Idąc do kolejnego lekarza już wiedziałam, co i w jakiej dawce mi przepisze, a moja irytacja rosła. Koleżanka poleciła mi Bicomedica. Po zapoznaniu się z ofertą wybrałam badanie kropli krwi oraz sprawdzenie pasożytów i grzybów. Przyczyna została zdiagnozowana. Jestem po 10 zabiegach biorezonansem + utrzymuję dietę przeciwgrzybiczą. Wyniki krwi się poprawiają powoli, ale systematycznie. Dziękuję całemu zespołowi Bicomedica za trafną diagnozę, za dzielenie się wiedzą, za pomoc.


Katarzyna Wiącek

katarzyna_wiącekDo Bicomedica trafił mój brat Paweł, gdy miał 4 lata miał obniżone napięcie mięśniowe, problemy z mową. Od znajomych osób mama dowiedziała się, że może to być spowodowane przez rtęć w organizmie. Lekarze nie mogli postawić żadnej konkretnej diagnozy. Pani Ola zrobiła test i okazało się, iż faktycznie ma za dużo rtęci, która osiadła na mózgu i mięśniach. Zaczęliśmy terapię i biorezonans pomógł mu prawie natychmiast. Po skończonej terapii ruszył z mową, przestał mieć problemy z nocnym moczeniem oraz oczyściła mu się trzustka, która była też uszkodzona przez rtęć. Obsługa Pani Oli i Gabrysi oraz całego personelu bardzo miła. Gorąco polecam centrum Bicomedica osobom, które mają problemy z np. metalami ciężkimi, boreliozą, bakteriami oraz robakami.


Anna Chrobot

anna_chrobotPolecam ozon, przynosi ulgę przy obrzęku nosa i leczy zatoki :-)


Anna Teresa Kosiorkiewicz

anna_teresa_kosiorkiewiczWażne jest to, że mają dużą ilość patogenów na Borrelię i inne ciała obce w naszym organizmie oraz dużą wiedzę na ten temat.


Manon Te

manon_te


Milena B.

Bardzo dziękuję zespołowi BicoMedica za wyjątkowe podejście do pacjenta, serdeczną atmosferę, ale przede wszystkim za skuteczne leczenie. Od kilku lat miałam bardzo poważne problemy zdrowotne. Wykonałam kilkadziesiąt badań. Odbyłam mnóstwo wizyt u specjalistów. Żaden z lekarzy nie potrafił postawić diagnozy, więc leczono tylko objawy kolejnymi antybiotykami. Centrum BicoMedica poleciła mi znajoma, która powiedziała mi o nowej metodzie diagnozowania chorób za pomocą Biorezonansu BICOM. W BicoMedica, po wstępnej konsultacji, na podstawie opisu moich dolegliwości określono jakie testy należy wykonać w celu ustalenia przyczyn tak złego samopoczucia. Pani Aleksandra przeprowadzająca wywiad zaskoczyła mnie niezwykle szeroką wiedzą medyczną i kompleksowym spojrzeniem na problemy zdrowotne.  Dzięki badaniu na biorezonansie, które wykonywała Pani Gabriela zdiagnozowano u mnie malarię tropikalną (efekt podróży do Tajlandii) oraz boreliozę z koinfekcjami. Otrzymałam konkretne informacje jaki jest aktualny stan mojego zdrowia, oraz jakimi metodami mogą być leczone rozpoznane choroby. Zalecono mi leczenie za pomocą biorezonansu BICOM.  Skuteczność terapii przerosła moje oczekiwania. Po ośmiu seansach malaria ustąpiła. Zostało to sprawdzone i potwierdzone bezpłatnym badaniem kontrolnym. W tej chwili kontynuuję leczenie boreliozy – jestem w połowie cyklu terapeutycznego i praktycznie już nie odczuwam dolegliwości.  Personel jest niezwykle miły, wspiera pacjentów podczas leczenia, chętnie dzieli się wiedzą. Podczas wizyt w BicoMedica nie tylko wracam do zdrowia ale również dowiaduję się w jaki sposób wzmacniać organizm i podnosić odporność zrujnowaną chorobami i długimi antybiotykoterapiami Dowiedziałam się o wielu metodach oczyszczania, prawidłowej diecie, błędach żywieniowych, które popełniałam oraz o wielu innych kwestach dotyczących zdrowego trybu życia.

Serdecznie polecam Bicomedica Centrum Biorezonansu i Profilaktyki Zdrowia.


Magdalena Boćko Mysiorska

magdalena_boćko_mysiorskaBicom świetnie radzi sobie również w przypadku odczulania na pyłki. Polecam! Nareszcie mogę spokojnie spędzać czas na dworze, nie martwiąc się o przykre objawy pyłkownicy!
Ratujecie mnie, Dziewczyny! :-)
Dziękuję :-)


Sebastian Strzeżek

sebastian_strzeżek

Dzięki biorezonansowi powstałem z grobu :-)


Anna Popińska

anna_popińska

Bardzo dziękuję za pomoc, jaką od Was w Bicomedica Centrum Biorezonansu i Profilaktyki Zdrowia otrzymuję za każdym razem, kiedy potrzebuję. Wielokrotnie już doświadczony zespół stawiał mnie na nogi. Doskonałe podejście dr Jurgiel do pacjenta, pani Ola i Gabrysia, które słuchają potrzeb i zawsze dociekają przyczyn powodujących kłopoty zdrowotne. Cały zespół zasługuje na 5 gwiazdek!


Marek Cibor

Na jesieni 2016 roku przeszedłem kilka dość skomplikowanych zabiegów chirurgicznych związanych z chorobą onkologiczną trzustki. Choć zabiegi się udały, okres rekonwalescencji był długi i bolesny, wymagał jednocześnie stosowania środków na wielu płaszczyznach takich jak dieta, przyjmowanie lekarstw, rekonwalescencja ruchowa po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu itp.
Z pewnym niedowierzaniem podszedłem do informacji o możliwości włączenia w proces dochodzenia do zdrowia metod opartych na biorezonansie magnetycznym. Nie znałem tego z przeszłości ani nikogo, kto mógł przekazać swoje własne doświadczenia a raczej zniechęcały mnie do zastosowania biorezonansu pojawiające się wokół różnego rodzaju paramedyczne metody oparte bardziej na życzeniach niż skuteczności.
Niemniej, pod namową żony i przy życzliwym podejściu kierownictwa i personelu firmy Bicomedica poddałem się najpierw badaniom, które wykazały u mnie dużą ilość pasożytów i bakterii a następnie podjąłem stosowne leczenie. Towarzyszyły temu równocześnie wlewy witaminy C.
Kilkanaście tygodni cierpliwości, której nauczyłem się już podczas pobytu w szpitalu nieoczekiwanie zmieniły stan mojego zdrowia i samopoczucia, jednocześnie zaczęły zmieniać moje podejście do całej metody leczenia opartej na biorezonansie magnetycznym. Niegojące się rany pooperacyjne wyraźnie przyspieszyły w zabliźnianiu się po pozbyciu się pasożytów, jednocześnie ogólne samopoczucie i sprawność fizyczna uległy znaczącej poprawie.
Nie sądzę aby w mojej sytuacji pomógł mi jedynie biorezonans magnetyczny, sądzę natomiast że stał się on bardzo istotnym elementem leczenia.
Każde leczenie, a szczególnie tak poważne jak moje ma wymiar wielopłaszczyznowy i oprócz środków i metod medycznych zależy wiele od ludzi. Dlatego wdzięczny też jestem zarówno Kierownictwu Cetrum Biorezonansu i Profilaktyki Zdrowia w Piasecznie, Paniom Aleksandrze Leśków i Gabrieli Ostrowskiej-Pochroń za poświęcony czas i wysiłek jak również całemu personelowi, z którym miałem się okazję zetknąć podczas moich wizyt.
Życzę całemu Centrum dalszych sukcesów. Życzę również wielu pacjentom przełamania się i skonsultowania stanu swojego zdrowia i sprawdzenia czy w ich przypadku również biorezonans magnetyczny nie byłby pomocny.


Odszkodowania dla chorych na boreliozę
Chorujesz na boreliozę lub masz nietypowe bóle stawów, zawroty głowy, bóle mieśni, bóle oka, problemy z chodzeniem. Masz dodatni wynik Western Blot.
Skontaktuj się z nami a ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania od ZUS i KRUS. Pracujemy w zespole złożonym z doświadczonych terapeutów i wyspecjalizowanych w tej tematyce lekarzy i prawników.
Zadzwoń już dziś 669 233 888
Fundacje
Wspólpracujemy ze wszystkim fundacjami. Już dzisiaj możesz rozliczyć u nas zabiegi wspomagające rehablitację. Jest to rozliczane ze środków pozyskanych w ramach rozliczenia 1% na swoim subkoncie Organizacji Pożytku Publicznego .
Zabiegi wspomagające:
- Cheletacje
- Ozonoterapia
- Witamina C
error: Content is protected !!