Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego urządzenia Bicom Optima do terapii biorezonansowej możemy zapewnić naszym pacjentom:

DIAGNOSTYKĘ:

 • alergii (pokarmowych, wziewnych itp.)
 • obciążeń organizmu (wirusami, bakteriami, grzybami, pasożytami, metalami ciężkimi itp.)
 • niedoborów witamin i minerałów
 • obciążeń środowiskowych

TERAPIĘ:

 • obciążeń organizmu pasożytami, wirusami, grzybami, metalami, bakteriami
 • odczulanie przeciwalergiczną (odczulanie)
 • przeciwbólową
 • schorzeń przewlekłych
 • antynikotynową, antyalkoholową i dotyczące innych nałogów

Zarówno diagnostyka, jak i terapia są w pełni bezpieczne, całkowicie bezbolesne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku, nawet dzieci poniżej 3 roku życia!

Do szczególnie ważnych obszarów działania aparatu należą:

 

 ODCZULANIE ALERGII

Diagnostyka alergii jest punktem wyjścia do rozpoczęcia odczuleń. Odczulanie alergenu polega na wygaszaniu alergii na daną substancję i w znakomitej części może być stosowana jako główna metoda terapeutyczna lub jako uzupełnienie tradycyjnych form leczenia. Doskonałe efekty osiągane są w zwalczaniu takich dolegliwości alergicznych jak: alergia pokarmowa, wziewna, astma oskrzelowa, katar sienny, atopowe zapalenie skóry, alergie na jady owadów, pokrzywki, grzybice jelit.

 TERAPIE NA PASOŻYTY, BAKTERIE, WIRUSY I METALE CIĘŻKIE

Specjalistyczne testy KTT (Kombinowana Technika Testowania) obciążeń organizmu umożliwiają zdiagnozować miejsce występowania patogenów, a także ich rodzaj. Testy KTT pozwalają także na wykrycie obciążeń grzybami, wirusami i bakteriami, które obok pasożytów są źródłem wielu dolegliwości, takich jak alergie, astma oskrzelowa, chroniczne stany zapalne, zapalenie zatok, zaparcia, zaburzenia funkcjonowania tarczycy itd. Na podstawie precyzyjnych testów, terapeuta jest w stanie dobrać odpowiednią
terapię niszczącą dane obciążenie za pomocą częstotliwości biorezonansowych.

 TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

Aparat BICOM OPTIMA wykazuje rewelacyjną skuteczność w walce z nałogiem nikotynowym. Terapia polega na umieszczeniu w elektrodzie kubkowej podłączonej do aparatury niedopałka papierosa oraz na zintegrowaniu pacjenta z aparatem za pomocą elektrod. Specjalny dobór programów wywołuje reakcję mająca na celu wygaszenie fizycznego głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Skuteczność terapii określana jest na bardzo wysokim poziomie.

 TERAPIA PRZECIWBÓLOWA

Terapia aparatem BICOM OPTIMA pomaga zwalczać bóle różnego pochodzenia,dużą skuteczność wykazuje m. in.:

 • w bólach układu ruchowego (bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa, bóle stawów, łokieć tenisisty, bóle pourazowe) oraz w bólach napadowych (migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów i uszu).
 • Działanie aparatu wpływa nie tylko na likwidację objawów, ale w wielu przypadkach także przyczynę bólu, którą może być stan zapalny lub obciążenie pasożytami, grzybami lub metalami ciężkimi. Terapia przeciwbólowa nie koliduje z leczeniem farmakologicznym i może uzupełniać konwencjonalne metody leczenia.
Odszkodowania dla chorych na boreliozę
Chorujesz na boreliozę lub masz nietypowe bóle stawów, zawroty głowy, bóle mieśni, bóle oka, problemy z chodzeniem. Masz dodatni wynik Western Blot.
Skontaktuj się z nami a ocenimy możliwość uzyskania odszkodowania od ZUS i KRUS. Pracujemy w zespole złożonym z doświadczonych terapeutów i wyspecjalizowanych w tej tematyce lekarzy i prawników.
Zadzwoń już dziś 669 233 888
Fundacje
Wspólpracujemy ze wszystkim fundacjami. Już dzisiaj możesz rozliczyć u nas zabiegi wspomagające rehablitację. Jest to rozliczane ze środków pozyskanych w ramach rozliczenia 1% na swoim subkoncie Organizacji Pożytku Publicznego .
Zabiegi wspomagające:
- Cheletacje
- Ozonoterapia
- Witamina C
error: Content is protected !!